2
0
koaal
Металіст – Шахтар 1:3. ЧУ 2007/2008
Огляд поєдинку 6 туру чемпіонату України 2007/2008 «Металіст» Харків – «Шахтар» Донецьк, який розпочався хвилиною мовчання за Віктором Прокопенком, що зобов’язувало гірників зіграти на максимумі. Харків’яни також вийшли на матч з особливим настроєм. Вихованець «Металісту», форвард «Шахтаря» Олександр Гладкий відкриває рахунок. Олександр Рикун міг двічі відновлювати статус-кво – але перекладина та нереалізований пенальті – голкіпер «Шахтаря» Андрій П’ятов на висоті. Марко Девіч після перерви в своєму стилі забиває – 1:1. «Металіст» міг вийти вперед. Тренер «Шахтаря» Мірча Луческу випускає бразильця Брандао та новачка мексиканця Нері Кастільо. Фернандіньо – вище воріт, там де важче було не забити – красивий гол головою. Дебютний гол Ілсіньо – 3:1. Кастільо на ударній позиції – розлючені харків’яни носа йому розбили. Мирон Маркевич: «Поменше про них пишіть, і про Девіча, не треба, а то вони думають – що не замінимі». https://youtu.be/hdym14rKQgg Блогер Саныч