В четвер 20 вересня на стадіоні НСК Олімпійський в рамках 1-го групового раунду Ліги Європи зутрілися Київське Динамо та Казахська Астана. Матч обслуговувала Турецька бригада арбітрів. Вже на початку гри Кияни мали нагоду відкрити рахунок у матчі: Циганков пробігши по правому флангу та увірвавшись у штрафну суперника невдало віддав прострільну передачу на Русіна, прямо до рук голкіпера Астани. Але вже на 11-й хвилині той же Циганков отримавши передачу від Буяльського влучно пробив за меж штрафного майданчика і відкрив рахунок у матчі 1:0. Після забитого м’яча Динамівці не здавали позицій, продовжуючи активно атакувати і створювати моменти біла воріт суперника. Пил Киян гості остудили після своєї контратаки. Гравець Астани зміг пробити у ближній кут воріт, але Бойко накрив м’яч. А через пару хвилин біля воріт господарів сталося два катастрофічні моменти, один з яких закінчився голом у ворота Киян. Спочатку Гармаш невдало віддав пас на Бойка, вивівши гравця суперника на побачення з воротарем Динамо, але гравець Астани не повіривши своєму щастю дозволив забрати м’яч Бурді. А вже через пару хвилин, після кутового м’яч відскочив на фланг, звідти пішла навісна передача на Анічича, який пробивши головою зрівнює рахунок у матчі 1:1.

Після пропущеного голу Динамівці змогли оговтатись тільки після 30-ї хвилини матчу. Вже наприкінці першого тайму у доданий арбітром час підопічні Олександра Хацкевича змогли повернути собі перевагу у матчі: Після удару Вербича воротар гостів не зміг зафіксувати м’яч і на добиванні вдало зіграв Гармаш, забивши м’яч у ворота Астани,і на перерву Кияни пішли з перевагою в один м’яч.

Другий тайм почався в тому ж стилі, як і перша половина зустрічі. Але це не завадило суперникам обмінятися небезпечними моментами. Спочатку вище згаданий Томасов пробив з далекої відстані, але м’яч лише просвистів біля стійки воріт. Після Циганков прийняв навісну передачу від Вербича та пробив Астану -врятував голкіпер. В основному Динамо контролювало хід гри, не даючи суперникові повністю завершити моменти, які реальну загрозу біля воріт Киян не несли. На 78-й хвилині зустрічі підопічні Хацкевича мали нагоду збільшити перевагу в рахунку: Гармаш вивів Буяльского один на один з голкіпером Астани, але той схибив, пробивши біля стійки воріт. Більше Динамо гольових моментів в цей вечір не мало. А ось Астана в компенсований арбітром час другого тайму змогла зрівняти рахунок: як і в моменті з першим голом у ворота біло-синіх, після подачі кутового м’яч відскочив на фланг, звідти пішов навіс до штрафного майданчика, котрий завершився ударом Муртазаєва- 2:2.

Наступний матч у Лізі Європи Кияни проведуть проти Чешського ’Яблонця’ у місті Яблонець-над-Нісоу.